Mönchengladbach Maçi Hazirliklari Başladi

30.09.2012

Mönchengladbach Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi C Grubu ikinci mücadelesinde, 4 Ekim Perşembe günü, Borussia Park Stadı’nda B.Mönchengladbach ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde ve basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman, saat 11.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü.

Kasımpaşa maçının ilk on birinde görev alan oyuncularımız, bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise üst sahada  koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, dar alanda yaptıkları pas organizasyonlarıyla sürdürdü.  Ardından dar ve geniş alanda yapılan çift kale maçla antrenman sona erdi.

Dünkü Kasımpaşa maçında aldığı darbe nedeniyle sağ ayak bileği dönen ve oyundan çıkan Raul Meireles ile sol dizinde aldığı darbeye bağlı şişlik oluşan Joseph Yobo’nun tedavilerine başlandı. Öte yandan Serdar Kesimal tedavi ve çalışmalarını tesislerimizde sürdürdü.

Takımımız, B.Mönchengladbach maçı hazırlıklarına, 1 Ekim Pazartesi günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 11.00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.