Mönchengladbach Maçi Hazirliklari Başladi

03.12.2012

Mönchengladbach Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. hafta mücadelesinde, Almanya’nın Borussia Mönchengladbach takımıyla 6 Aralık Perşembe günü kendi evinde oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öle saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü. Kayserispor maçının on birinde görev alan oyuncularımız, rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde yaptıkları 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, yine dar alanda yapılan 4’e 4 yapılan çift kale maçlarla antrenman noktaladı.

U19 Milli Takımı’nın kadrosunda bulunan Salih Uçan dışında, tüm oyuncularımız antrenmanda yer aldı.

Kayserispor maçının on birinde başlayan oyuncularımız, 4 Aralık Salı gününü izinli geçirecek. Mönchengladbac maçı hazırlıkları ise aynı gün yapılacak antrenmanla devam edecek. Saat 11. 00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına açık gerçekleştirilecek.