Moussa Sow: "3 Gol Attik Ve Kazandik"

24.02.2013

Moussa Sow: "3 Gol Attik Ve Kazandik"

Oyuncumuz Moussa Sow, zor maçtan 3 gol atıp galip ayrılmasını bildiklerini ifade etti. Senegalli futbolcu, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, 2. dakikada penaltıdan yedikleri golün kendileri adına işi zora soktuğunu ifade ederek, ’’Kasımpaşa golden sonra güzel savunma yaptı ve fazla gol fırsatı bulamadık. Onların da fazla pozisyon bulduğunu söyleyemeyiz. İkinci yarıya hocamızın da verdiği taktikle önde basarak, iyi başladık. Kale önünde fazla görünüp, gol fırsatı bulduk. Sonuçta 3 gol attık ve kazandık’’ diye konuştu.
 

Yoğun bir maç trafiğine rağmen bu akşam ortaya koydukları yüksek performansın sorulması üzerine Fenerbahçeli futbolcu, şunları kaydetti:

’’Bu dönemde çok maç oynadık. Hem kafalar için hem bacaklar için kolay değil. Hocanın da bir şeyler yapmak istediğini, maçı çevirmek istediğini gördük ama o da kolay değil. Hocamız Ziegler’i dinlendirdi, ben de kenarda başladım maça. Bir rotasyondan söz edebiliriz. Bir yandan da tıpkı geride kalan tempo gibi yine zorlu periyot başlıyor.’’