Moussa Sow: "elimizden Gelenin En İyisini Yapacağiz"

01.02.2014

Moussa Sow: "elimizden Gelenin En İyisini Yapacağiz"

Senegalli oyuncumuz Moussa Sow, zor bir maçtan mağlup ayrıldıklarını ancak ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını söyledi.


Eskişehirspor maçının ardından yayıncı kuruluşa konuşan Moussa Sow, "Bu akşam kolay bir maç olmadı, kolay olmayacağını biliyorduk. Maça iyi başlama amacındaydık, rakibimiz bir gol buldu. Tepkimizi ortaya koymaya başladık ve skoru eşitledik. İkinci yarıya galibiyet düşüncesi ile çıktık. İkinci yarıda bazı pozisyonlar oluşturduk ancak golle sonuçlandıramadık. Rakibimiz girdiği bir pozisyonu değerlendirdi ve galip gelen taraf da rakibimiz oldu" değerlendirmesinde bulundu.


Sow, "İlk yarıda çok iyi form yakaladık. Kamp dönemi geçirip lige aynı form durumuyla geri dönebilmek kolay değil. İlk yarıda çok iyi form yakalayan takımlarda böyle durumlar sık sık karşımıza çıkıyor fakat bizim durumumuz böyle değil çok. Çok iyi bir takıma karşı oynadık, geçen hafta kazanmamıza rağmen yine çok iyi bir rakibe karşı oynamıştık. Bundan sonraki maçlar da bu zorlukla geçecek ve biz elimizden gelenin en iyisini ortaya koymaya devam edeceğiz" diye konuştu.