Moussa Sow: "güzel Bir Galibiyet Oldu"

07.10.2012

Moussa Sow: "güzel Bir Galibiyet Oldu"

Oyuncumuz Moussa Sow, Beşiktaş karşısında 3 puanın, 3 golle alınmasından dolayı mutlu olduğunu dile getirerek, "Güzel bir gol ve güzel bir galibiyet oldu. Sonuç olarak önemli olan Takımımızın kazanmasıydı" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Moussa Sow, "Kasımpaşa maçından sonra konuştuk. Hep birlikte olduk ve futboldan konuştuk. Ben iyi bir grubun içinde olduğumu biliyorum.  Bu futbolcu grubu içinde sorun olduğunu düşünmüyorum. Gol güzel oldu. Ama önemli olan takımın zaferiydi" şeklinde konuştu.

Attığı gol sonrası, takım arkadaşlarının kendisine yönelik yaptığı sevinç gösterisi için de; "Arkadaşlarım, Başkanım, Hocam bana güveniyor. Ben de bu güveni boşa çıkarmamak için çalışıyorum. Güzel bir gol ve sevinç oldu" açıklamasını yaptı.

Maçın devre arasında, formasını tribündeki bir bayan taraftara vermesiyle ilgili de konuşan Senegalli yıldız; "Maç öncesinde yaptığımız ısınma hareketleri sırasında topa vurdum ve tribündeki bir bayanın kafasına geldi. Ben de devre arasında formamı kendisine vereceğimi söylemiştim. Nitekim öyle de yaptım ve ben iyi de olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.