Moussa Sow: "hatalarimizdan Ders Çikaracağiz"

20.01.2013

Moussa Sow: "hatalarimizdan Ders Çikaracağiz"

Oyuncumuz Moussa Sow, maça iyi başlayamadıklarını belirterek, "Maça kötü başladık. Basit hatalar yaptık. Hatalarımızdan ders çıkaracağız" dedi.

Maçı ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Sow, "Açıkçası mücadeleye kötü başladık. Bence basit hatalar  da yaptık. Bu Fenerbahçe’ye yakışmıyor. İkinci yarı daha iyi oynadık. Hocamız, taraftarımız ve kulübümüz için ikinci yarı farklı oynadık. Bunun devam daha iyi olacak. Bence 2-2 de iyi bir skor. 1 puanla sahadan ayrıldık. Bundan sonra daha iyi olacak" diye konuştu.

Maç sonu taraftarın yaptığı tezahüratlara ilişkin de, "Her şeyi yapmaya çalıştım ve her şeyimi vermek isterim. Bu sene şampiyon olakm istiyoruz. Ve dahja iyi oynamamız gerek. Haftaya değlasda maçımız var ve inşallah kazanacağız" açıklamasında bulundu.

Bundan sonraki maçlarda daha iyi sonuçlar almak için daha fazla çalışacaklarını da söyleyen Senegalli yıldız, "Maçta her zamanki gibi iyi oynamaya çalışıyoruz. Zaman zaman performansımız düşüyor. Her zaman istediğiniz gibi oynayamayabilirsiniz. Bunun üzerinde çalışmaya devam edeceğiz. Bu akşamdan daha iyi sonuçlarla geri geleceğiz" ifadelerini kullandı.