Moussa Sow: "hedefimiz Her Maçtan 3 Puanla Ayrilmak"

26.09.2014

Moussa Sow: "hedefimiz Her Maçtan 3 Puanla Ayrilmak"

Futbolcumuz Moussa Sow, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.


Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan başarılı oyuncu, Akhisar gibi zorlu bir takıma karşı en iyi şekilde mücadele edeceklerinin altını çizerken, sezon içinde kaydedeceği gollerle de takıma katkı vereceğini belirtti.


İlk olarak Pazar günü deplasmanda oynayacağımız Akhisar Belediye Gençlik ve Spor maçını değerlendiren Moussa Sow, “Zor bi karşılaşma olacak. Akhisar karşısında 3 puan alabilmek için her şeyimizi ortaya koyacağız. Fenerbahçe’nin her maçında en önemli şey 3 puanı alabilmektir. Biz de Akhisar Belediye karşısında iyi bir performans ortaya koyarak 3 puanın sahibi olmak için mücadele edeceğiz. Çok kapalı savunma anlayışıyla oynayan takımlara karşı pozisyon üretmek oldukça zor. Bir forvet oyuncusu olarak söylüyorum, maçların içinde topu kaleye gönderecek şekilde pozisyon alamadık. Bu anlamda başarılı olamadık ama zamanla ve çok çalışmayla bunun daha iyi olacağına inanıyorum. Biz, takım olarak kaliteli oyunculardan kuruluyuz ve bunu biliyoruz” dedi.


Sözlerini çalışmalarının karşılığını alarak gol ve goller kaydedecek olmasıyla tamamlayan Sow, “Bu sezon da önümüzdeki haftadan itibaren gol ve goller kaydetmek için savaşacağım. Sezona çok iyi başlayamayabiliyorum ama daha sonradan işler iyi gidiyor diyebilirim. Benim istatistiklerime baktığımız zaman da bunu görebiliyoruz. Ben son derece fazla sayıda gol atabilen ve takımıma faydalı olabilen bir oyuncuyum. Sezona yavaş başlamış olabilirim ama bunun içinde birçok etken olduğunu düşünüyorum.  Dediğim gibi daha sonradan gol ve goller kaydetmeye, istenilen seviyeye çıkmaya başlıyorum. Ben kendime güveniyorum ve inşallah bu sezon da çalışmamın karşılığını alıp, takımım için gollerimi kaydedeceğim” şeklinde konuştu.