Moussa Sow: "istediğimiz Oyunu Sahaya Yansitamadik"

28.09.2014

Moussa Sow: "istediğimiz Oyunu Sahaya Yansitamadik"

Senegalli oyuncumuz Moussa Sow, çok iyi anlaşan çok iyi bir ekip olmalarına rağmen, bu akşam istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını söyledi.

 

Maçı değerlendiren Sow, "Fenerbahçe olarak kötü bir akşam oldu bizim adımıza. Daha önce de söylediğim gibi buraya 3 puan almak için geldik. Fenerbahçe büyük bir takım her zaman kazanmak için oynar. Ama kazanamadık. İyi bir işaret olmadı bizim için. İyi bir görüntü veremedik sahada. Artık bu sayfayı çevirip geride bırakmak, önümüzdeki haftaya ve çalışmalarımıza konsantre olmalıyız. Takım halinde birbirimizle çok iyi anlaşıyoruz, çok iyi bir ekibiz, beraber şakalaşıyoruz, eğleniyoruz ama bu akşam birbirimizle anlaşmamıza rağmen isteklerimizi yerine getiremedik. Bundan sonra daha iyi olacaktır" dedi.

 

Gol yollarındaki sıkıntı konusunda ise Moussa Sow, "Özellikle hücum oyuncularıyla ilgili bir sıkıntı var. Aslında golle görevli olan onlar. Eleştirilere kafamı takmıyorum. Diğer arkadaşlarım da öyle yapıyor. Ben sahada en iyisini vermek, takıma faydalı olmak için çalışıyorum.  Ben aslında diğer forvet arkadaşlarım adına da konuşuyorum. Geçen sezondan herkes bizi biliyor. Şöyle diyebilirim; daha az iyi durumdayız. İşler iyi gitmiyor belki ama ben endişelenmiyorum. Son derece iyi çalışacağız ve önümüzdeki günlerde dana iyi olacağız" ifadelerini kullandı.