Moussa Sow: "şampiyon Olmak İstiyoruz"

04.04.2015

Moussa Sow: "şampiyon Olmak İstiyoruz"

Çaykur Rizespor karşısında iki gol atan Senegalli yıldızımız Moussa Sow, hedeflerinin şampiyon olmak olduğunu söyledi.
 

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Moussa Sow, “Öncelikle tüm takımı tebrik etmek gerekiyor. Takım olarak iyi bir performans ortaya koyduk. Herkes bizim oynayacağımız maçı merak ediyordu. Henüz 10. dakikaya ulaşmamışken maçı 2-0’a getirmek çok önemliydi. İkinci yarıda belki biraz rehavet yaşadık, bunu kabul etmek lazım. İkinci yarıda da gollere devam edip 5 golle ayrıldık. 3 puan çok önemliydi. Bazı arkadaşlarım çok yoruldu belki ama önemli olan 3 puandı” ifadelerine değindi.
 

Attığı üçüncü golü değerlendiren Sow, “Alanı gördüm ve değerlendirmek istedim. Sonucunda gol oldu. Aynı mutluluğu ilk gol içinde yaşadım. Umarım sene sonuna kadar bu performans devam eder. Hedefimiz belli, şampiyon olmak istiyoruz” dedi.
 

Pierre Webo’yla saha içindeki uyumuna değinen Sow, “Webo’yla uyumumuz yeni olmadı. Takıma geldiğinden beri var. Birbirimizi iyi tanıyoruz. O büyük bir profesyonel. Haftalar boyu iyi çalışıyor. Bütün emeğini ortaya koyuyor. Geçtiğimiz haftalarda onun pasıyla ben gol atmıştım bu hafta benim pasımla o gol attı” diye konuştu.