Moussa Sow: "şampiyonluğu Çok İstiyoruz"

02.05.2015

Moussa Sow: "şampiyonluğu Çok İstiyoruz"

Balıkesirspor karşısında 2 gol atan Senegalli golcü oyuncumuz Moussa Sow, bu karşılaşmadan ders çıkarmaları gerektiğini belirterek,  “. Şampiyonluğu çok istiyoruz. Çok dikkatli olmamız gerekiyor. Kayıp lüksümüz yok artık, kalan maçlardan galibiyetle ayrılmak zorundayız. Bu akşamki hataları yapmamalıyız” uyarısında bulundu.
 

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Sow, “Bu akşam güzel şeyler de oldu, kötü şeyler de oldu. İlk yarı biraz rahattık, kendi formumuzda oynamadık. Hafif bir oyun sergiledik. Rakibimiz de girdiği gol pozisyonlarında yüzde yüz başarı sağlayarak 3 gol bulmayı başardı. Önümüzdeki 5 maç için ders niteliğinde oldu bu karşılaşma. Hatalardan ders almalıyız. Bu maçın ilk yarısındaki hataları yapmaya devam edersek, şampiyonluk bizim elimizden uzaklaşacaktır diye düşünüyorum” dedi.
 

Senegalli oyuncu, “ Biraz rahat bir oyun oynadık. Belki de bu takımdan böyle bir performans beklemiyorduk. Kaybedecek bir şeyleri yoktu, her şeylerini ortaya koyarak oynadılar. Baskıyla ilgili bir şey söyleyemem. Küçümseme açısından bakacak olursak; maçın başında rakibimize karşı saygı eksiliği vardı kendi içimizde” ifadelerini kullandı.
 

Şampiyonluğu çok istediklerinin altını çizen Sow, “Çok dikkatli olmamız gerekiyor. Kayıp lüksümüz yok artık, kalan maçlardan galibiyetle ayrılmak zorundayız. Bu akşamki hataları yapmamalıyız. Şampiyonluğu çok istiyoruz, bu takım şampiyon olmayı çok istiyor. Umarım tüm Fenerbahçe taraftarları arkamızda olur ve bu başarıya hep birlikte ulaşırız” temennisinde bulundu.