Moussa Sow: "son Dakikaya Kadar Mücadele Ettik"

10.03.2013

Moussa Sow: "son Dakikaya Kadar Mücadele Ettik"

Oyuncumuz Moussa Sow, Bursaspor karşısında hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını belirterek, son ana kadar müthiş mücadele ettiklerini söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Sow, "Çok erken gol yedik, bu ara bu sıklıkla oluyor. Hatamızı kısa bir süre içerisinde telafi ettik. Emre'nin attığı müthiş gol bize ilaç gibi geldi. Özellikle maçın ikinci yarısında çok iyi bir performans sergiledik ve pozisyonlara da girdik. Yakaladığımız fırsatları iyi değerlendirdik, hak ettiğimiz bir galibiyet aldık" dedi.

Maçın kırılma anının kalemizde gördüğümüz gol olduğuna dikkat çeken Senegalli yıldız, "Maçın kırılma anı bana göre, yediğimiz goldü. Ancak bu gol bizim açımızdan kırılmaya neden olmadı. Bütün azmimiz ve bütün gücümüzle kazanmak istedik ve bunun için de mücadele ettik. İstediğimizi aldık. Üst üste maçlar oynuyoruz ve sık seyahatler de var. Bugün Bursaspor karşısında mücadele ettik ve karşımızdaki rakip de çok güçlüydü. Zaman zaman yorgunluklar olabiliyor. Maç içerisinde yoruldum, bu doğru" şeklinde konuştu.