Moussa Sow Takimla Çalişti

14.05.2012

Moussa Sow Takimla Çalişti

Fenerbahçemiz, Burasaspor ile Ankara 19 Mayıs Stadı’da 16 Mayıs Çarşamba günü oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası final maçının hazırlıklarını, bugün sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla sürdürdü. Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan Senegalli oyuncumuz Moussa Sow, bugünkü antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 11.00’de başlayan antrenman, 1 saat 20 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, yine dar alanda yapılan çift kale maçla antrenman noktalandı.

Geçtiğimiz hafta düz koşulara başlayan Moussa Sow’un tamamında takımla birlikte çalıştığı antrenmana Selçuk Şahin, Henri Bienvenu ve ve Mehmet Topuz katılmadı. Sol arka ön adalesinde darbeye bağlı ağrıları bulunan Selçuk, sağ aşil tendonunoda darbeye bağlı ağrıları bulunan Mehmet Topuz ile sağ diz bölgesinde darbeye bağlı kemik ödemi ve ekleminde kanama bulunan Henri Bienvenu, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü.

Fenerbahçemiz Kupa hazırlıklarını, 15 Mayıs Salı günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Saat 11.00’de başlayacak ve basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek bu antrenmanın ardından, Takımımız, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel bir uçakla Ankara’ya hareket edecek.