"mücadeleci Ve Yaratici Olmaya Çaliştik"

27.10.2011

"mücadeleci Ve Yaratici Olmaya Çaliştik"

Profesyonel Futbol Takımımızın kaptanı Alex de Souza, her iki taraf için de fırsatlarla dolu bir maç olduğunu belirterek,  "Mücadeleci ve yaratıcı olmaya çalıştık. Kazanamazsak da beraberlikle buradan ayrılıyoruz" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Alex, "Maç yoğun geçti. Her iki takım açısından da fırsatlarla dolu bir maçtı. Son dakikalarda attığımız gol maçın hakkını belirledi diye söyleyebiliriz" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'a attığı gol sayısının kaç olduğu yönündeki soru üzerine "Bilgisayarıma girip bakam lazım ama sanırım 12 veya 13. golüm" diye cevap veren Alex,  "Bu kadar gol atmış olmam önemli. Mücadeleci olmaya yaratıcı olmaya çalıştık. Kazanamazsak da beraberlikle buradan ayrılıyoruz. Namağlup olmakla ilgili çok fazla yorum yapmak taraftarı değiliz. Her maçı kazanmak için çalışıyoruz" dedi.

Takım arkadaşlarının performansı içinse Alex, "Mehmet Topuz henüz eski formuna erişemedi. Sakatlıktan çıkan Gökhan kendini yeni yeni buluyor. Bienvenu yeni kadroya giriyor" diye konuştu.