Nedim Karakaş: "camiamiza Yakişir Bir Sonuç"

23.12.2011

Nedim Karakaş: "camiamiza Yakişir Bir Sonuç"

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Şube Direktörü Nedim Karakaş, gruptan lider çıkarak, Fenerbahçe camiasına yakışır bir sonuç aldıklarını belirtti.

Maçın ardından Fenerbahçe Televizyonuna canlı telefon bağlantısıyla açıklamalarda bulunan Nedim Karakaş, öncelikle oyuncularını tebrik etti.

Bennet Cantu karşısında kader maçlarına çıktıklarını söyleyen Nedim Karakaş, "Bugünkü maç bizim kader maçımızdı. Her şeyden önce kazanmak zorunda olduğumuz bir maçtı. Kazandığımız takdirde 1'den 4. sıraya kadar her sıra bizim için geçerliydi. Lider çıktığımız için ayrıca mutluyuz. Oyuncularımız aslanlar gibi mücadele etti. Oyunun ilk dakikasından son dakikasına kadar iyi oynadık ve galip bitirdik. Bunda tecrübemizin de payı var" dedi.

Sezona bir çok eksikle başladıklarına dikkat çeken Şube Direktörümüz, "  Biz bu sezon sezona çok eksik ve sakatlarla başladık. Her geçen gün üstüne koyarak geldik. Aramıza ilerleyen günlerde Mirsad ve Ömer de katılacak. Grubu lider tamamladığımız için önümüzdeki tur için de daha şanslıyız" diye konuştu.

Galibiyeti Başkanımız Aziz Yıldırım ile taraftarlara armağan ederken duygusal anlar yaşayan Nedim Karakaş sözlerini şu ifadelerle tamamladı:

"Camiamızın koydu hedefler doğrultusunda kazanarak devam ediyoruz. Biz bu sene gerçekten camia olarak çok sıkıntı çekiyoruz. Bu galibiyeti Metris'te bulunan Başkanımız olmak üzere tüm Fenerbahçelilere armağan diyorum"