Neler Yapabileceğimizi Herkese Gösterdik

10.02.2013

Neler Yapabileceğimizi Herkese Gösterdik

Galatasaray Medical Park galibiyetinin ardından Spor Toto Erkekler Türkiye Kupası’nı kazanan oyuncularımız, turnuva boyunca gösterdikleri performansla neler yapabileceklerini herkese gösterdiklerini belirttiler.

Ömer Onan
Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklama yapan oyuncularımızdan Ömer Onan, kupayı Başkanımız Aziz Yıldırım’a, yöneticilerimize, camiamıza ve taraftarla armağan ettiklerini söyledi. Bu kupaya ihtiyaçları olduklarını söyleyen Onan, iyi savunma yaparak sonuca gittiklerinin altını çizdi.

Barış Ermiş
"Spor Toto Türkiye Kupasında favori olarak gösterilmiyorduk. Çünkü kötü basketbol oynuyorduk. Ancak biz iyi bir takım olduğumuzu biliyoruz. Rakibimizi 57 sayıda tuttuk. Sistemimiz oturuyor. Seyircimiz bu finalde arkamızda oldu. Çok güzel bir maç oynadık. Kazandığımız için mutluyuz"

Emir Preldzic
"Böyle maçlarda sakatlığın ve acının çok da fazla önemi yok. Biz halen iyi bir takımız ve bunu da gösterdiğimiz için mutluyuz"

Oğuz Savaş
"Çok önemli bir galibiyet elde ettik. Bu kupa benim için de ayrı önem taşıyor. Çünkü yarın çocuğum olacak. İnşallah hem kupa hem de kızım bana şans getirir"

David Andersen
"Maç boyunca çok iyi savunma yaptık. Zaten böyle maçlarda da bunun olması gerekiyor. Bizim için bir çıkış olacak. Hem ligde hem de Turkish Airlines Eurolegaue’de her şeyin daha iyi gitmesi için çalışacağız"

Bo McCalebb
"Kupayı kazanmak çok güzel bir duygu. İyi gitmediğimiz dönemde çok iyi bir maç oynayarak kupayı kazanma başarısı gösterdik"