Obradovic: "çok Zor Bir Maça Çikacağiz"

02.12.2015

Obradovic: "çok Zor Bir Maça Çikacağiz"

Fenerbahçe’nin Turkish Airlines Euroleague 8. haftasında oynayacağı Real Madrid maçı öncesi, takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic ve İtalyan yıldızımız Luigi Datome internet sitemize açıklamalarda bulundu.
 

Karşılaşmanın zorluğuna değinen Zeljko Obradovic “Grubumuzda yapılabilecek en büyük hata, puan durumundaki sıralamaya göre karar vermek olur. Real Madrid şu anda grupta son sırada yer alıyor ancak onlara büyük saygı duyuyoruz. Onlar çok iyi bir takım ve son Avrupa şampiyonu. Bizim için çok zorlu ve sert bir karşılaşma olacağından eminiz” ifadelerini kullandı.
 

Luigi Datome : "Her maçı kazanmak istiyoruz"

Real Madrid maçı öncesi görüşlerini paylaşan İtalyan yıldız Luigi Datome “Bizim için önemli bir test maçı olacak. Çünkü Real Madrid, Top 16’ya yükselebilmek için kalan maçlarını kazanmak zorunda. Kazanma amacıyla orada olmak ve her maçı kazanmak istiyoruz. Fenerbahçe Ülker Sports Arena dışında da, üstelik Madrid gibi zorlu bir arenada da kazanabileceğimizi göstermek amacındayız. Bizim için zorlu bir test olacak. Real Madrid herkesin beklentisinden daha fazla maç kaybetti. Ama onlar son şampiyon ve çok güçlü bir takımlar. Biz de oraya gitmek ve Fenerbahçe Ülker Sports Arena’daki oyunumuzu tekrarlamak istiyoruz” dedi.