Obradovic: "maçin Sonuna Kadar Savunmamiz Çok İyiydi"

14.02.2015

Obradovic: "maçin Sonuna Kadar Savunmamiz Çok İyiydi"

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, maçın sonuna kadar savunmalarının çok iyi olduğunu ve bu sayede maçı kazandıklarını söyledi.
 

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Zeljko Obradovic, “Çok zor bir maç oldu ve bunu bekliyorduk. Çok fazla top kaybı yaptık. Maçın kararı ise sonradan belli oldu. İki takımın da kazanma fırsatı vardı.  Son anlarda iki sayı öndeyken çok kötü savunma yaptık ve üçlük yedik. Moladan sonra biz bu sefer üçlük attık, bu da oyunun güzelliği. Maçın sonuna kadar savunmamız çok iyiydi ve bu sayede maçı kazandık. Önemli anlarda serbest atışlar çok önemliydi. Çok kaçırdık ancak kritik anlarda yüksek yüzdeyle oynadık” dedi.
 

Basketbol seyri açısından çok güzel bir maç olduğunu ifade eden Obradovic, “Bizi destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Anadolu Efes’i de tebrik ediyor, bundan sonrası için başarılar diliyorum” ifadelerine değindi.
 

Bogdan Bogdanovic’in durumu hakkında değerlendirme yapan Zeljko Obradovic, “Bogdanovic buradan direkt olarak hastaneye gidecek. Çok fazla ağrısı olduğunu söylüyor, durumuna bakacağız” şeklinde konuştu.