Obradovic: "muhteşem Bir Seyirci Vardi"

20.10.2013

Obradovic: "muhteşem Bir Seyirci Vardi"

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, Anadolu Efes karşısında alınan galibiyetten dolayı oyuncularını tebrik etti ve taraftarların desteğini de muhteşem olarak nitelendirdi.

 

Maçın ardından yayıncı kuruluşa karşılaşmayı değerlendiren Obradovic, “40 dakika boyunca aynı tempoda oynayamıyorsunuz, çünkü maç esnasında bazı şeyler değişebiliyor. Her maçta olduğu gibi tüm küçük detaylara çalıştık. Maç esnasında değişen şartlara göre de değişiklik yapıyoruz. Defans çok önemli ama en önemlisi takım olarak oynamak. Bugün ki gibi başlamamız lazım. Maça tam konsantre olarak devam etmek gerekiyor. İyi savunma bize hücum açısından çok faydalı olur. Oyuncıularım bu sezon ilk kez taraftarlar karşısında oynadılar. Onları da anlayabiliyorum. Oyuncularımız tebrik ediyorum. Antrenmandan çok maça çıktık o yüzden bol bol antrenman yapmalıyız” dedi.

 

Taraftar desteği içinse deneyimli coach,”Bugün muhteşem bier seyirci vardı. Bu destekten dolayı onlara teşekkür ediyorum. Bu destek oyuncular için çok önemli. Bizim de savaştığımızı ve mücadele ettiğimizi görmeleri gerekiyor ki maça gelsinler” diye konuştu.