Obradovic: "oyuncularimi Tebrik Ediyorum"

13.05.2014

Obradovic: "oyuncularimi Tebrik Ediyorum"

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü  Zeljko Obradovic, sonuçtan ötürü oyuncularını tebrik ederken, taraftarlara da verdikler destekten dolayı teşekkür etti.


Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü  Zeljko Obradovic,  "Çok tipik bir play-off maçı oldu. Rakibimiz gerçekten savaşmak ve kazanmak için buraya gelmiş. Hedefimiz Uşak’a 1-0 önde gitmekti. Oyuncularımı sonuçtan ötürü tebrik ediyorum. Taraftarlara buraya geldikleri için de teşekkür ederim. Umarım bundan sonraki maçlarda bizi desteklemeye daha çok taraftar gelir. Dilerim taraftarlar da bizimle aynı hedef ve düşüncededir. Maçın anahtar noktaları da, üçüncü çeyrek ve son çeyrekte savunmada iyi oynamamızdı" dedi.


Oyuncumuz Melih Mahmutoğlu ise, "Play-off’a galibiyetle başladık, bu nedenle mutluyuz. Uşak’a saygı duyuyoruz. Şimdi önümüzde deplasman maçımız var. Çarşamba günü gidiyoruz. Zor bir karşılaşma olacaktır. Biz de iyi idman yapıyoruz, rakibimize karşı hazırlık yapacağız. Önümüzdeki maçlara bakıp yarı final ve final hedefimize yürümek istiyoruz" diye konuştu.