Obradovic: "oyuncularimin Performansindan Memnunum"

02.10.2013

Obradovic: "oyuncularimin Performansindan Memnunum"

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, sahada mücadele eden her oyuncunun performansından memnun olduğunu dile getirdi.

Tofaş karşısında alınan galibiyeti yayıncı kuruluşa değerlendiren Obradovic, “Şu anda oynadığımız oyun şekli ve oyuncu performansı olarak normal bir seviyedeyiz. Takım olarak sadece 4 antrenman yaptık. Benim için önemli olan oyuncuların saha içi davranışları ve bugün bundan mutluyum. Takım olarak zamana ihtiyacımız var. Bugün maçın içinde iyi işler yaptığımız anlar da oldu, kötü şeyler de. Akıllıca olan adım adım gitmek. Tofaş’ı da tebrik ederim, iyi hazırlandılar ve iyi mücadele ettiler. Zor bir maç oldu” dedi.

Yunanistan ve Türkiye Ligi’nin karşılaştırması istenen tecrübeli antrenör, bu soru üzerine; “Bu maçtan sonra genel değerlendirme yapmak zor ama güçlü bir lige sahibiz. Her maça da iyi hazırlanmak zorundayız” diye cevap verdi.

Son olarak da taraftarımıza teşekkür eden Zeljko Obradovic, “Ben taraftarımıza desteklerinden dolayı çok teşekkürler. Onların desteğinden dolayı mutluyum” diye konuştu.