Obradovic: "sezonun En Kötü Maçlarindan Biriydi"

24.05.2015

Obradovic: "sezonun En Kötü Maçlarindan Biriydi"

TBF Play-off çeyrek final serisi 2. maçında karşılaştıkları Galatasaray Liv Hospital maçı sonrası konuşan Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, sezonun en kötü maçlarından birini oynadıklarını söyledi.
 

Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Zeljko Obradovic sözlerine Galatasaray Liv Hospital’ı tebrik ederek başladı. Bugün biraz heyecanlı oynadıklarını belirten Obradovic, “Hücum açısından çok kötü kararlar verdik. Rakibimizin üç sayılık atışlarına izin verdik. Bizim atış yüzdelerimiz çok kötüydük. Herhalde sezonun en kötü maçlarından bir tanesiydi ve bu nedenle karşılaşmayı kaybettik. Üçüncü karşılaşma Çarşamba günü kendi sahamızda olacak.  Galatasaray’a saygı duyuyoruz, bugün çok mücadele ettiler ve kazandılar” dedi.
 

Bogdan Bogdanovic: “Çok fazla boş atış kaçırdık”

Bogdan Bogdanovic ise, “Bu akşam kazanamadık. Biraz da şansızdık, çok fazla boş atış kaçırdık. Kötü kararlarımız da vardı elbette. Şu anda odaklanıp Çarşamba günkü maçı kazanmaya çalışacağız. İlk maça nasıl hazırlandıysak bu karşılaşmaya da o şekilde hazırlanmak istiyoruz” diye konuştu.