Obradovic: "takimimi Tebrik Ediyorum"

22.05.2015

Obradovic: "takimimi Tebrik Ediyorum"

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, 93-67 mağlup ettikleri Galatasaray Liv Hospital maçı sonrası takımını tebrik ettiğini söyledi. 
 

Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, “Bizim için çok önemli bir maçtı. Bütün sezonu birinci bitirmek için uğraştık ve saha avantajını ele geçirdik. İlk maçımızı en büyük rakiplerimizden biri olan, saygı duyduğumuz Galatasaray Liv Hospital ile oynadık. Madrid’den döndüğümüzden beri oyuncularıma Türkiye’deki şampiyonluk için mücadele etme adına havalarını değiştirmelerini anlatmaya çalışıyordum” dedi.
 

Bugün baştan sona kadar iyi oynadıklarını belirten Obradovic, “Play-offlar boyunca en büyük avantajımız bu agresif oyunumuz olacak. Sonuç çok önemli değil, yalnızca 1-0 öndeyiz. Bir üst tura çıkmak için bir galibiyete daha ihtiyacımız var. Takımımı tebrik ediyorum, bizi destekleyen taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 

Taraftarlara da çağrıda bulunan Zeljko Obradovic, “Taraftarlarımızı sahada birlikte olmalarını ve yalnızca bizi desteklemelerini istiyorum. Madrid’e gelip bizi destekleyen taraftarlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerine değindi.
 

Kenan Sipahi: “Son bölümde tempomuz düşse de iyi bir maç çıkardık”

Kenan Sipahi ise, “Maça iki gün antrenman yaparak hazırlandık. Galatasaray Liv Hospital çok kaliteli oyunculara sahip. Madrid’deki üçüncülük maçını unutup bu maça konsantre olduk. Evimizde derbi maçları nasıl oynamamız gerektiğini biliyoruz. Son bölümde tempomuz düşse de iyi bir maç çıkardık. Pazar günü bizi zor bir maç bekliyor. İyi konsantre olup bugünkü hatalarımızdan ders alarak o maçı kazanmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.