Obradovic: "taraftarlarimiza Çok Teşekkür Ediyorum"

03.03.2015

Obradovic: "taraftarlarimiza Çok Teşekkür Ediyorum"

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, Pınar Karşıyaka karşısında alınan galibiyet sonrası taraftarlarımıza teşekkür ettiğini söyledi.
 

Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Zeljko Obradovic, “Çok fazla iniş çıkış olan bir karşılaşma oldu. Maça çok iyi başladık ve 15 dakika iyi oynadık ama son 5 dakikada 12-0’lık seri oldu. İkinci yarının da son beş dakikasında benzer bir seriye izin verdik. Maçın en kilit bölümünde heyecanlandık ve bu çözmemiz gereken bir sorun. Karşıyaka çok önemli ve güçlü bir takım ve son ana kadar karakterlerini gösterdiler. Pınar Karşıyaka’ya da Avrupa Kupası maçlarında başarılar diliyorum. Taraftarlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Umarım Perşembe günü daha kalabalık bir şekilde burada olurlar. Sezonun çok kritik bir bölümündeyiz ve tüm takımımın birbirine yardım etmesi gerekiyor. Bugün istatistiklere baktığımızda Goudelock’ın çok süre aldığını görüyorum ve bunun üstünde düşünmemiz gerekiyor” diye konuştu.
 

CSKA maçı sonrası soyunma odasında söylediği ilk cümlenin “bizim için zorlu dönem şimdi başlıyor” olduğunu belirten Obradovic, “Maç maç hazırlanıp şimdi Nizhny’yi düşüneceğiz. Şu anda çok iyi bir pozisyondayız ve bunun değerini anlamalıyız. Oyuncularımın bunu anlaması tabii ki çok önemli” ifadelerine değindi.
 

Melih Mahmutoğlu: “Bizim için önemli ve zorlu bir maçtı”
 

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın başarılı oyuncularından Melih Mahmutoğlu ise, “Bizim için önemli ve zorlu bir maçtı. CSKA galibiyeti sonrası evimizde oynamamıza rağmen Karşıyaka çok iyi bir ekipti. Ancak onların da aklı sanırım biraz da Çarşamba günü oynayacakları Rytas maçındaydı” dedi.
 

Maça çok iyi başladıklarını belirten Mahmutoğlu, “Maça çok iyi başladık ve böyle devam ettik. Zaten soyunma odasında da böyle konuşmuştuk. Şimdi önümüzde çok zorlu bir Nizhny Novgorod maçı var, onu da kazanıp galibiyet serimizi devam ettirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.