Ömer Onan: "çok Önemli Bir Galibiyet Aldik"

09.12.2012

Ömer Onan: "çok Önemli Bir Galibiyet Aldik"

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın oyuncularından Ömer Onan, Banvit karşısında alınan galibiyetin çok önemli olduğunu dile getirdi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Ömer Onan, "Bu maç bizim için 'Play-Off' maçı niteliğindeydi. Banvit çok değerli bir rakip. Gerek yarı finalde, gerekse de çeyrek finalde karşılaştığımız bir rakip. Üst üste yoğun bir maç trafiğimiz vardı. Banvit karşısında aldığımız galibiyet bizim için çok önemli. Çok daha iyi işler yapabileceğimizi gösterdik. Seyircimizin de desteğiyle sahadan galip ayrıldık" şeklinde konuştu.

13 Aralık Perşembe günü Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena'da oynayacağımız Cantu karşılaşmasını da değerlendiren Ömer, "Perşembe günü de, Banvit karşısındaki oyun düzenimizle ve mücadelemizle Cantu karşısında olacağız. Kazanarak Top 16'ya kalmak istiyoruz ve buna inanıyoruz. Zaten kaliteli bir kadromuz var. Bo Mccalebb gibi Avrupa'nın önemli oyuncularından bir tanesine sahibiz. Seyircimizin desteğiyle de Top 16'ya kalacağımıza inanıyoruz" ifadelerini kullandı.