Ömeroviç: "iyi Bir Skorla Tur Atladik"

13.01.2012

Ömeroviç: "iyi Bir Skorla Tur Atladik"

Profesyonel Futbol Takımımızın Yardımcı Antrenörü Fahrudin Ömeroviç, iyi bir skorla tur atladıklarını söyledi ve oyuncularını performanslarından dolayı tebrik etti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Fahrudin Ömeroviç, "Bu tip maçlarda önemli olan tur atlamak. Bunu da iyi bir skorla başardık. Oyuncularımı tebrik ediyorum aynı zamanda rakip takımın oyuncularını da tebrik ediyorum. Çünkü gerçekten iyi mücadele ettiler. İyi futbol oynadılar" dedi.

Türkiye Kupası’nın kendileri için önemine de değinen Ömeroviç, "İnşallah bu kupayı bu sene alırız. Tabi ki kolay olmayacak ama bunu başarabilecek gücümüz var" diye konuştu.

Bienvenu’nun performansı içinse Fahrudin Ömeroviç, "Bir dönem gerçekten şanssızlık yaşadı.Gol yollarında şansızlıklar yaşadı ama oyun içerisinde gerçekten verimli oyun sergiliyor. Bu günde 3 tane güzel gol attı. Onu da tebrik ediyorum" dedi.

BASIN TOPLANTISI

Ömeroviç maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı kısa değerlendirmede, "İyi bir skor aldık. Bienvenu için de sevinçliyim 3 gol attı. Aynı zamanda Konya Torku Şekerspor’u da tebrik etmek gerekiyor. İyi bir futbol sergilediler. Onlara kendi liginde başarılar diliyorum" dedi.
 
Ömeroviç, ilk yarıda oyundan alınan Özer’in başına aldığı top darbesinden sonra başı döndüğü için çıkarıldığını, oyundan çıktıktan sonra da kontrol için hastaneye götürüldüğünü bildirdi.