"önemli Bir Maça Çikacağiz"

04.04.2013

"önemli Bir Maça Çikacağiz"

Lazio Teknik  Direktörü Vladimir Petkovic ile oyunculardan Lorik Cana,  Fenerbahçe ile önemli bir maça çıkacaklarını ifade etti.

 Fenerbahçe ile Lazio arasında 4 Nisan Perşembe günü Stadımızda oynanacak UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final ilk maçı öncesinde Lazio Teknik  Direktörü Vladimir Petkovic ve oyunculardan Lorik Cana basın toplantısında  soruları yanıtladı.

İlk olarak söz alan Cana, “Bu önemli bir maç. Tabii ki ben burada oynadım. Bir oyuncu olarak G.Saray'ın da taraftarı oldum. Ama profesyonel olduğunuz zaman  kendinizi yapmanız gereken işe odaklıyorsunuz. Hafta sonunda Roma maçımız var,  onu da aşacağız” dedi..

 Lazio Teknik  Direktörü Vladimir Petkovic ise Miroslav Klose'nin durumu ile ilgili olarak, “Hazır mı değil mi dersek son maçta çok başarılıydı. Bu akşam ya da yarın aramızda karar vermeye  çalışacağız. Her zaman önemli olan şey bir sonraki maç. Roma derbisi de çok  önemli" diye konuştu.

 Maç öncesinde düşüncelerinin olumlu olduğunu belirten İsviçreli teknik adam,  "Ben buradayken her zaman takımımın en iyisini ortaya koymaya çalışıyorum.  Maçlara o yüzden olumlu bakıyoruz" diye belirtti.