Orduspor Maçi Hazirliklari Başladi

09.11.2012

Orduspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 11. haftasında, 11 Kasım Pazar günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Orduspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 10.30’da başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü. Dün akşamki AEL maçının on birinde başlayan oyuncularımız, bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise Koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Antrenman, dar alanda yapılan pas organizasyonları ve dayanıklılık koşusuyla noktalandı.

Koşu, ısınma, 5’e 2 ve top kapma çalışmalarında takımla birlikte çalışan Egemen Korkmaz, daha sonra Kondisyonerimiz Alper Aşçı eşliğinde, özel bir program dahilinde, takımda ayrı yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Fenerbahçemiz Orduspor maçı hazırlıklarını, 10 Kasım Cumartesi günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.