Orduspor Maçi Hazirliklari Başladi

05.04.2013

Orduspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında, 7 Nisan Pazar günü deplasmanda Orduspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 11.00’de başlayan antrenman 1 saat 20 dakika sürdü. Dün akşamki Lazio maçının on birinde başlayan oyuncularımız rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. A2 Takımımızın dün Turgutluspor ile yaptığı maçta görev alan Beykan Şimşek de antrenmanı rejenerasyon çalışmalarıyla tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde yaptıkları 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

Sow’un tedavisine başlandı

Emre Belözoğlu, takımdan ayrı özel bir program dahilinde yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Dün geceki Lazio maçında sakatlanarak oyundan çıkan Senegalli oyuncumuz Moussa Sow’un, bugün Medical Park Göztepe Hastanesi’nde MR’ı çekildi. Çekilen MR sonucunda, Sow’un sağ bacak üst arka adale grubundaki m. biceps femoris kasının zarında, 10 cm kanama ve kısmi yırtık tespit edildi. Sow’un tedavisine Kulüp Doktorumuz Doc.Dr. Burak Kunduracıoğlu tarafından başlandı.

Orduspor maçı hazırlıkları, 6 Nisan Cumartesi günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Saat 11.00’de başlayacak ve basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek bu antrenmanın ardından Takımımız, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel bir uçakla önce Samsun’a, Samsun’dan da karayoluyla Ordu’ya geçecek.