Orduspor Maçi Hazirliklari Sürüyor

02.01.2012

Orduspor Maçi Hazirliklari Sürüyor

Fenerbahçemiz Orduspor maçı hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla devam etti. Bir süredir takımla birlikte çalışmalarda yer alamayan oyuncularımız Emre Belözoğlu , Joseph Yobo ve Serdar Kesimal, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 11.00’de başlayan antrenman, 1 saat 25 dakika sürdü.  Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, taktik ağırlıklı çift kale maçlarla noktalandı. Alex de Souza, Selçuk Şahin ve Sezer Öztürk, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Orduspor maçı hazırlıkları, 3 Ocak Salı günü yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde saat 11.00’de başlayacak antrenman, basına kapalı gerçekleştirilecek. Bu çalışmanın ardından kafilemiz Ordu’ya hareket edecek.  Önce hava yoluyla Samsun’a geçecek olan Fenerbahçe, Samsun’dan da karayoluyla Ordu’ya geçecek.