Orduspor Maçi Hazirliklari Sürüyor

27.12.2011

Orduspor Maçi Hazirliklari Sürüyor

Fenerbahçemiz, ligin ikinci yarısının ilk haftasında, 4 Ocak Çarşamba günü deplasmanda Orduspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla devam etti.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan basına kapalı antrenman 1 saat 20 dakika sürdü. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenman, dar alanda yapılan pas organizasyonlarınaın ardından,  yine dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

Tedavileri süren Selçuk Şahin ve Joseph Yobo antrenmana çıkmadı. Alex de Souza ve Sezer Öztürk ise, takımdan ayrı olarak Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde sahada yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı. İzinli oldukları için sabah yapılan günün ilk antrenmanına katılamayan oyuncularımız Miroslav Stoch ve Reto Ziegler, akşam antrenmanında yer aldı. Stoch, takımla birlikte yapılan çalışamalara katılırken; Reto Ziegler, takımda ayrı Kondisyonerimiz Alper Aşçı eşliğinde ayrı çalışamalar yaptı. İzinli olan Fabio Bilica ve hasta olan Berk Elitz de antrenmanda yer almadı.

Takımımız hazırlıklarına, 28 Aralık Çarşamba günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı çift antrenmanla devam edecek. Saat 10.00 başlayacak ilk antrenman basın mensuplarına kapalı, saat 18.00’de başlayacak ikinci çalışma ise basına açık gerçekleştirilecek.