Orhan Şam: "galibiyet Bayan Taraftarlarimiza Hediye"

23.09.2011

Orhan Şam: "galibiyet Bayan Taraftarlarimiza Hediye"

Oyuncumuz Orhan Şam, Kayserispor karşısında çok iyi mücadele ederek sonuca ulaştıklarını belirterek, galibiyeti Manisaspor maçında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nı dolduran bayan taraftralara armağan ettiklerini söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Orhan, "Çok iyi mücadele ettik. Kayseri zor bir deplasmandır ve biz bunun bilincindeydik. İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık ama çok iyi mücadele ettik. Tüm takım arkadaşlarımı kutluyorum. Çok sakat oyuncumuz var. Ligin başları istediğimiz oyunu sahaya yansıtamıyoruz. Böyle zor deplasmandan 3 puan aldığımız için çok mutluyum. Ayrıca şuna da değinmeden geçemeyeceğim. Bu galibiyeti geçen hafta bizi destekleyen ancak galibiyet hediye edemediğimiz bayan taraflara hediye ediyorum"  dedi.

Maçta bir pozisyonda yaşadığı sakatlık ile ilgili  içinse Orhan, "Amrabat ile girdiğim mücadelede şortum yırtıldı ve üst baldırıma darbe aldım, sertleşti. Maçın sonlarına doğru depar atamaz oldu. Hocaya söylemiştim ’baldırım sertleşti, oynayabildiğim kadar oynayacağım’ diye" ifadelerini kullandı.