Oryantasyon Ve Yeni Yila Merhaba Kokteyli Yapildi

16.01.2015

Oryantasyon Ve Yeni Yila Merhaba Kokteyli Yapildi

1907 Fenerbahçe Derneği ailesine yeni katılan üyelerimiz Dernek Lokalimizdeki 15 Ocak tarihli Oryantasyon Toplantısı ile  plaketlerini teslim alarak resmen 1907'li oldular. 1907 Fenerbahçe Derneği çatısı altında bir araya geldiğimiz 40 yeni üyemizin hem Dernek hakkında bilgi aldığı hem de birbirleriyle ve üyelerimizle tanışma fırsatı bulduğu toplantımızın devamında Yeni Yıla Merhaba Kokteylimiz gerçekleştirildi.


Gecenin açılışında Derneğimiz tarihçesi ve Fenerbahçe için hayata geçirdiğimiz çalışmalar hakkındaki bilgilendirme Genel Sekreter Sayın Gökhan Akça tarafından aktarıldı. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Simla Türker Bayazıt tarafından yeni üye plaketleri ve üyelik kartları takdim edildi. Aynı zamanda Dernek Lokalimizin elektrik altyapısının yenilenmesine katkı sağlayan Sayın Aleksan Seyis’e ve Dernek çalışanlarına kıdem teşekkürleri düzenlenen merasim ile teslim edildi.


Yaklaşık 200 kişilik  üye ve misafirlerinin yoğun katılımlarıyla gerçekleşen geceye canlı performansları ve repertuarlarıyla DJ Bartu ve  solist Zeynep Doruk renk katarken Sihirbaz Felipe Scherson'ın sergilediği birbirinden ilginç numara ve gösteriler büyük beğeni topladı.


Davette kısa bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Y. Koç Fenerbahçemizin 4. yıldızı elde edeceği bir şampiyonlukla beraber yeni yılın ülkemize ve camiamıza başarı ve mutluluk getirmesi temennilerini dile getirdi.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden davette yeni yaşlarını kutlayan üyelerimiz için de sürpriz, sembolik doğum günü pastası kesildi.

 

Tüm fotoğraflar için buraya tıklayınız...