23.08.2011

"oyunun Kontrolü Bizdeydi"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, maç süresince oyunun hakimi olan tarafın kendilerinin olduğunu belirtti ve bu oyunu biraz daha kaliteli bir şekilde lige ve Şampiyonlar Ligi’ne götürebilmenin en büyük amaçlarının olduğunu söyledi.

Werder Bremen maçını basın mensuplarına değerlendiren Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman "Maç süresince pozisyonlara girdik ve pozisyon da verdik. Ancak oyunun genel dengesi ve kontrolü  bence bizim elimizdeydi. Bu oyunu biraz daha kaliteli bir şekilde lige ve Şampiyonlar Ligi’ne götürebilmek en büyük amacımız olacak. Güzel bir test maçı oldu" dedi.

Takımın son durumu ile ilgili Aykut Kocaman, "Lige uzun bir süre var. Daha da fizik olarak iyi duruma geleceğimizi söylemek yanlış bir değerlendirme olmaz. Ancak bunun daha önemli tarafı maç kondisyonu ile beraber özellikle maç çabukluğunu yakalayabilmesi takımın ana karakterini oluşturan oyuncuların. Zamanımız var bunu en iyi şekilde değerlendirmek en büyük amacımız olacak" diye konuştu.