Ozan Balaban: "bu Kupa Başlangicin Müjdesi Olsun"

11.10.2015

Ozan Balaban: "bu Kupa Başlangicin Müjdesi Olsun"

Asbaşkanlarımızdan Ozan Balaban, 52-48’lik Cumhurbaşkanlığı Kupası zaferinden sonra kupayı Başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetim kurulumuza armağan ettiğini söyledi ve “Bu kupa bu başlangıcın müjdesi olsun” dedi.
 

Karşılaşma sonrası Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulunan Asbaşkanlarımızdan Ozan Balaban, “Kupa önemli ama önemli olan kupanın alınması değil. 3 yılı aşkın süredir bir mücadele içindeyiz. Dün akşam da o mücadele de yeni bir başlangıç yaptık. Bu kupa da bu başlangıcın müjdesi olsun. 3 yıldır bu mücadeleyi yapan, bize umut veren, hep dik duran, hep geleceğe bakmamızı sağlayan ve maddi manevi olarak yardımlarını bizden esirgemeyen Sayın Başkanımıza armağan etmek istiyorum, yönetim kuruluna armağan etmek istiyorum” dedi.
 

İyi bir takımımızın olduğunu söyleyen Balaban, sözlerini şu şekilde tamamladı: “Bir oyuncumuz daha Amerika’da, gelemedi ama kızlarımız çok iyi mücadele etti maçın başından sonuna kadar. Bazı hakem kararlarında biz hem fikir değiliz ama hakemleri konuşmayalım. Kupayı aldık. Bugün herkesle mücadele ettik. Samsun şehrine teşekkür ediyoruz, bizi bugün iyi ağırladılar ama tribünde istenmeyen olaylar oldu. Onlarda inşallah bir sonraki sene olmaz. Kupa tüm camiamıza hayırlı olsun.”