Ozan Balaban'dan Maç Sonu Önemli Açiklamalar

30.05.2016

Ozan Balaban'dan Maç Sonu Önemli Açiklamalar

Kulübümüz Asbaşkanlarından Ozan Balaban, Galatasaray Odeabank maçının ardından Fenerbahçe Televizyonuna önemli açıklamalarda bulundu. 


Önemli olanın maç kazanmak ya da kaybetmek olmadığını belirten Balaban, yaşanan tribün olaylarını dair şu ifadeleri kullandı:
 

“Aslında söylenecek çok şey yok. Maçı kazanırız ya da kaybederiz önemli değil. Biz burada daha önce de maç kaybettik, daha önce de maç kazandık. Olay bu değil. Olay; bu kadar çirkin bir ortamda kafamıza gelmeyen kalmadı, yemediğimiz küfür kalmadı. Koridorlarda yumruk yemeye kadar tacizlere maruz kaldık. Bunun yanında federasyon biz sessiz kalıyoruz zannetmesin. Sessizliğimiz acizliğimizden değil, efendiliğimizden. Herkes ayağını denk alsın. Federasyon kaç kez anons yaptırdı. Normalde bu maçın yarım kalması lazım. Kafamıza gelmeyen kalmadı, oyuncularımızın başına gelmeyen kalmadı. Göreceğiz bakalım Salı günü ne olacak? Federasyonun raporlarını merak ediyorum. Bizde bir tek ‘gerizekalı’ tezahüratına anons yaptırıp bir de para cezası veren federasyon bakalım burada ne yapacak. Bundan sonra biz de efendiliği bırakırız ve aynı üslubu takınırız. Herkes aklını başına alsın lütfen.”