Ozan Balaban: "ülkemize Hediye Olsun"

14.05.2016

Ozan Balaban: "ülkemize Hediye Olsun"

Asbaşkanlarımızdan Ozan Balaban, THY Euroleague Final Four’da finale yükselen Erkek Basketbol Takımımızı ve teknik heyetini tebrik ettiğini söyledi. Başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetim kurulunun desteğinin önemine değinen Balaban; finali, ülkemize hediye ettiklerini ifade etti.
 

Laboral Kutxa zaferinin ardından Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan Ozan Balaban, “Kulübümüze yakışan bir maç oldu. Çok heyecanlı bir maçtı. İnşallah Pazar günü kupayı kaldırıp gideceğiz. Taraftarlarımıza, ‘Merak etmeyin, çubuklu forma ve arma emin ellerde’ demiştik. Burada mücadele etmeden bırakmayacağımızı da söyledik. Oyunculara ve teknik ekibe çok teşekkür ediyorum. Takımımızın Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan kardeşimle gurur duyuyorum. Fenerbahçeli efsane kaptan sağ olsun takımı buralara çok iyi getirdi. Çok mutluyuz, yönetim olarak söyleyecek başka bir şey yok” dedi.
 

Kazanılan bu başarıda Başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetim kurulumuzun desteklerinin önemine de değinen Ozan Balaban, “Geçen seçim sonrası Sayın Başkanımız Erkek Basketbolla ilgili vizyonu koydu, ‘Aynen devam çocuklar, bu sene şampiyon olacağız’ dedi. Başkanımızın ve yönetim kurulunun verdiği destek sayesinde, yüzlerini kara çıkarmadan buralara gelmeye çalıştık. Çok iyi bir takım kuruldu. Biliyorsunuz bir günde olmuyor, çok mücadele ettik. Çok mutluyuz. Ülkemize hediye olsun. Bu kupayı kaldırıp İstanbul’a inersek hepimiz için ayrı gurur olacak” şeklinde konuştu.