Öznur Kablo’nun ev sahipliğinde Kadın Basketbol Takımımız yemekte bir araya geldi

18.02.2020

Öznur Kablo’nun ev sahipliğinde Kadın Basketbol Takımımız yemekte bir araya geldi

Üç kulvarda da emin adımlarla yoluna devam eden Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımımız, isim sponsoru Öznur Kablo'nun ev sahipliğinde Sunset 360'ta organize edilen akşam yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Vekilimiz Semih Özsoy ve Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Sipahioğlu'nun da katıldığı geceye Öznur Kablo Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Balarısı, Öznur Kablo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Balarısı, Öznur Kablo Satış Müdürü Banu Balarısı ve Öznur Kablo Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Balarısı'nın oğlu Gökhan Balarısı da katıldı.

Kadın Basketbol Takımızın oyuncuları ile teknik ve idari heyetinin de yer aldığı etkinlik, keyifli anlara sahne oldu.

Gecenin sonunda Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Sipahioğlu, Öznur Kablo Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Balarısı, Öznur Kablo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Balarısı ve Takım kaptanımız Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulundu.

Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Sipahioğlu: Darısı inşallah şampiyonluk kutlamalarına

Organizasyon için Öznur Kablo Ailesi'ne teşekkür eden Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Sipahioğlu, “Bu akşam için ve bugüne kadar bize vermiş oldukları destek için Öznur Kablo'ya ve Öznur Kablo Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Balarısı'na teşekkür ederim. Bize çok uğurlu geldiler. Çok bereketli bir sezon yaşıyoruz. Belki de tahmin etmediğimiz kadar iyi bir sezon geçiriyoruz ama hep söylüyoruz, önemli olan basketbolda sezonun ortasında ne yaptığınız değil, sezonun sonunda ne yaptığınızdır. Şu ana kadar Fenerbahçe Öznur Kablo çok başarılı. Umuyorum emeklerini sezonun sonunda kupalarla taçlandırırlar. Darısı inşallah şampiyonluk kutlamalarına” dedi.

Öznur Kablo Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Balarısı: Sponsorluk anlaşmasından dolayı son derece mutlu ve gururluyuz

Öznur Kablo Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Balarısı da, “Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı ile yapmış olduğumuz sponsorluk anlaşmasından son derece mutlu ve gururluyuz. Bu anlaşmanın gereği olarak da, takımımızın başarılı olması ve bir aile ortamı oluşturmak adına bu organizasyonu düzenledik. Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımımıza teşekkür ederiz” diye konuştu.

Öznur Kablo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Balarısı: Teşekkür ederiz

Öznur Kablo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Balarısı ise, “Öncelikli olarak yemek davetimizi kırmayıp kabul eden Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sipahioğlu ve kadın basketbol takımımızın tüm oyuncularına teşekkür ederim. Biz bu sponsorluk anlaşmasını yaparken Öznur Kablo Ailesi olarak, ayrı bir heyecan ve onur içerisindeyiz. Fenerbahçe Öznur Kablo'nun içinde bulunduğu durumdan da ayrıca gururluyuz. Takımımızın Türkiye'deki tüm kupaları ve Avrupa'nın en büyük kupasını ülkemize getireceğinden hiç tereddüdümüz yoktur” dedi.

Kaptan Tuğçe Canıtez: Öznur Kablo'ya her zamanki desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz

Organizasyonun güzelliğine dikkat çeken Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımımızın Kaptanı Tuğçe Canıtez de, “Öznur Kablo'ya her zamanki desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Bu yemekte, her zamanki gibi bize gösterdikleri ilgiyle birlikte çok güzel. Güzel bir takım yemeği. İnşallah yolumuza daha iyi oynayarak devam ederiz” şeklinde konuştu.