Pendikspor Maçi Hazirliklari Başladi

26.11.2012

Pendikspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Ziraat Türkiye Kupası 4. Turunda, Pendispor ile 28 Kasım Çarşamba günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde ve üst sahada yapılan antrenman saat 11.00’de başladı; 1 saat 20 dakika sürdü. Dünkü Gençlerbirliği maçının on birinde görev alan oyuncularımız, rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde yaptıkları top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdü. Antrenman, dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, çift kale maçla noktalandı.

Sow’un tedavisine başlandı

Dün akşamki Gençlerbirliği maçı sonrası ağrı şikayeti bulunan Senegalli Oyuncumuz Moussa Sow’un,  Medical Park Göztepe Hastanesi’nde bugün kontrol amaçlı MR’ı çekildi. Çekilen MR sonucunda sol bacak alt arka adalesindeki ’Solues’ kasında ödem ve kanama tespit edilen Sow’un tedavisine başlandı.

Fenerbahçemiz Pendikspor maçı hazırlıklarını, 27 Kasım Salı günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Saat 11.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.