Pierre Webo: "elimden Gelen Katkiyi Vermeye Çalişiyorum"

04.04.2015

Pierre Webo: "elimden Gelen Katkiyi Vermeye Çalişiyorum"

Çaykur Rizespor karşısında 4. golümüzü kaydeden Pierre Webo, takımın performansından dolayı mutlu olduğunu söyledi ve elinden gelen katkıyı vermeye gayret gösterdiğini dile getirdi.
 

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Webo, “Benim için aslında kolay olmayan bir yılın son dönemine geldim. Otomatik olarak oynama ritmini yakaladım. Eski performansımı yakalayama başladım. Mutluyum. Uzun süre 90 dakika forma giyememiştim. Mutluyum. Takım performansından dolayı mutluyum. 3 puan almak istiyorduk. Bu akşamki 3 puan ve galibiyetten dolayı buradan sevinçle ayrılıyoruz” dedi.
 

İşinin gol atmak olduğunu belirten Webo, “Benim işim bu. Ben bunu yapmak zorundayım. Ben mesleğimi seviyorum. Bu takımı ve arkadaşlarımı seviyorum. Elimden gelen katkıyı vermeye gayret gösteriyorum. Bu akşam iyi bir performans ortaya koyduğumu düşünüyorum” ifadelerine değindi.
 

Emenike’yle uyum içinde olduklarını belirten Webo, “Biz iyi takım arkadaşlarıyız. Uyum içindeyiz. O zorlu ve karmaşık bir haftayı geride bıraktı. Ama hepimiz profesyoneliz. Bende Emenike de öyle. Biz çalışmak zorundayız. Kimin oynayacağı bizim kararımız değil, hocamızın kararı. Ben ya da O, sahaya çıkarız elimizden geleni yapmaya çalışırız. Ben de bazen evime üzgün ve sinirli gidiyorum. Geçtiğimiz hafta da Emenike için öyleydi. Biz birbirini seven takım arkadaşlarıyız” şeklinde konuştu.