Pierre Webo: "ligin İkinci Yarisina İyi Bir Başlangiç Yapmak İstiyoruz"

24.01.2014

Pierre Webo: "ligin İkinci Yarisina İyi Bir Başlangiç Yapmak İstiyoruz"

Fenerbahçemizin Kamerunlu golcüsü Pierre Webo, Pazartesi günü oynayacakları Torku Konyaspor maçını kazanarak, ligde ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.


Akşam antrenmanı öncesinde Can Bartu Tesislerimizde teknik heyetimiz ve oyuncularımızla yeni yaşını kutlayan Kamerunlu golcü ardından FB TV mikrofonlarına konuştu.


"Burası benim ailem" diyen Pierre Webo, "Çok özel ve çok güzel duygulardı. Başkanımız da bizimle beraberdi. Burası benim ailem. Ailemle beraber, doğum günümü kutladım. Gerçekten çok mutluyum. Fenerbahçe ailesi ile doğum gününü kutlamak benim için çok özel. Umarım her şey çok iyi bir şekilde devam eder. Ben buraya geleli, 1 yıl süre geçti ve bu süreçte iyi işler yaptık. Umarım, her şey daha da iyi bir şekilde yıl sonuna kadar devam eder" ifadelerini kullandı.


Torku Konyaspor maçının önemine de  değinen Pierre Webo, "Özellikle Torku Konyaspor deplasmanında nasıl bir maç yaşadığımızı hepimiz biliyoruz. Kendi adıma da o maçı çok iyi hatırlıyorum. O zorlukların bilincindeyiz. Ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Şu an tek düşüncemiz bu. İşimize konsantre olduk. 3 puanı taraftarlarımıza armağan ederek; ligin ikinci yarısını çok iyi bir şekilde tamamlamak istiyoruz" dedi.