Pondexter, 10 Gün Sonra Takima Katilabilecek

07.01.2013

Pondexter, 10 Gün Sonra Takima Katilabilecek

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın Galatasaray ile dün oynadığı Türkiye Kupası finalinin ardından sakatlanan ve sol elinde kesik meydana gelen oyuncularımızdan Cappie Pondexter'ın 10 gün sonra takımla birlikte çalışmalara başlayabileceği bildirildi.

Cappie Pondexter, dün akşam saatlerinde Göztepe Medical Park Hastanesi'nde, sol elinden, bir operasyon geçirdi. 45 dakika süren operasyonu gerçekleştiren Fenerbahçe Spor Kulübü Basketbol Şubesi Doktoru Doç. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu, her şeyin yolunda gittiğini ve Cappie'nin durumunun iyi olduğunu söyledi. FB TV'ye konuyla ilgili açıklama yapan Doç.Dr. Beyzadeoğlu şunları söyledi:

"Oyuncunun sol elinin dış tarafında bir kas kesisi mevcuttu. İçerideki yabancı cisimleri temizledik. Bu kas ve oradaki ufak bir duyu sinirinde kesi vardı, bunları tamir ettik. Her şey çok yolunda gitti, kendisi gayet iyi durumda. Şanslı sayılabilecek bir yerden yaralanmış. Çünkü daha da kötü bir yara olabilirdi. Henüz konuşmak için erken ama sanıyorum 10 gün içinde tekrar takımla birlikte olmasını sağlayacağız. Şu anda her şey yolunda gidiyor"