Potanin Kraliçeleri: "çok Mutluyuz"

29.12.2014

Potanin Kraliçeleri: "çok Mutluyuz"

Kadınlar Türkiye Kupası 8’li finallerinde final maçında Adana ASKİ’yi 81-67 mağlup ederek Türkiye Kupası’nın 10. kez sahibi olan Potanın Kraliçeleri maçların kazanılmasında taraftarımızın desteğinin çok büyük olduğunu söylediler.
 
 
Kupa töreninden önce Fenerbahçe TV mikrofonlarına konuşan Birsel, Tina ve Angel kupayı kazandıkları için çok mutlu olduklarını ifade ettiler.
 

Birsel Vardarlı: “Taraftarımıza teşekkür ediyorum”
Kaptan Birsel Vardarlı Demirmen  sezonun ilk kupasını aldığımız için mutlu olduğunu söyledi. Birsel, “Türkiye Kupası’nı kazandık. Çok mutluyuz. Takım arkadaşlarım çok iyi iş başardılar. Şampiyonada 3’te 3 yapmak zor iş. Adana ASKİ iyiydi. Biz maçı bırakmadık, daha iyi oynadık. İnşallah diğerlerini de alırız. Salonun tamamı doluydu. Taraftarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.
 
 
Angel McCoughtry: “İlk kez Türkiye Kupası’nı kazandım”
Angel McCoughtry ilk kez Türkiye Kupası kazandığını, bu yüzden çok mutlu olduğunu belirtti.  Angel McCoughtry, “5 yıldır Türkiye’de yaşıyorum, ilk kez Türkiye Kupası’nı kazandım. Çok mutluyum. Ayrıca Tina’yı tebrik ediyorum. Her maçta MVP oldu. Her zaman takım olarak sahada kalmayı başardık. Çok mutluyum. Ayrıca Başkanımız Aziz Yıldırım’a teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
 
 
Tina Charles: “Fenerbahçe’nin harika bir kitlesi var”
Kadınlar Türkiye Kupası 8’li finallerinde harika bir performans sergileyerek bütün karşılaşmalarda maçın en değerli oyuncusu seçilen Tina Charles Fenerbahçe taraftarını gönülden tebrik ettiğini söyledi. Yıldız oyuncu“40 dakika boyunca oynayıp takıma destek verdim. Takım içinde elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Maçları kazanmamız anlamında taraftarımız çok yardımcı oluyor. Fenerbahçe’nin harika bir kitlesi var. Hepsini gönülden tebrik ediyorum.” dedi.