Prizren Fenerbahçeliler Derneği Açildi

24.10.2013

Prizren Fenerbahçeliler Derneği Açildi

Fenerbahçe derneklerine bir yenisi daha eklendi. Sportif etkinliklerin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile örnek teşkil eden derneklerin sonuncusu Kosova Prizren'de açıldı.

 

Açılışa Başkanvekilimiz Abdullah Kiğılı, Asbaşkanlarımızdan Mithat Yenigün, Nihat Özbağı, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Yasemin Merçil, eski başkanlarımızdandan Ali Şen, eski yöneticilerimizden Nihat Özdemir, Mahmut Uslu, Ali Yıldırım ve Fenerbahçe Dernekler Sorumlumuz Murat Boyraz'ın yanı sıra çok sayıda taraftar katıldı.

 

Derneğin açılış kurdelesi taraftarların coşkulu tezahüratları ve alkışları arasında kesildi. Açılış konuşmasını yapan Asbaşkanlarından Mithat Yenigün 148. derneğin Prizren'de açıldığını belirtirken, Kosova'daki Fenerbahçe coşkusundan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Mithat Yenigün'den sonra konuşan eski başkanlarımızdan Ali Şen de Fenerbahçe'nin dünyada en çok derneğe sahip spor kulübü olduğunu belirtirken, bunda emeği geçen Başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

 

Başkanvekilimiz Abdullah Kiğılı, Asbaşkanlarımızdan Mithat Yenigün ve Nihat Özbağı ile Yönetim Kurulu Üyelerimizden Yasemin Merçil Prizren Fenerbahçeliler Derneğimizin açılışından duydukları memnuniyeti dile getirdiler

 

Prizren Fenerbahçeliler Derneği başkanı Dionis Derdovski de Kosova'daki Fenerbahçe coşkusunu yaşatmaya devam edeceklerini söyledi.