Profesyonel Futbol Takimimiz Antalya'da

08.01.2014

Profesyonel Futbol Takimimiz Antalya'da

İkinci yarı hazırlıkları kapsamında Antalya'da kampa girecek olan Profesyonel Futbol Takımımız, saat 22.00 sularında şehre ulaştı.


Antalya Derneğimiz ve taraftarlarımız tarafından tezahüratlarla karşılanan kafilemiz ardından kamp yapacağı otele geçti.


Fenerbahçemiz, kampın ilk antrenmanını 8 Ocak Çarşamba günü otelin antrenman sahasında gerçekleştirecek. Saat 11.00'de başlayacak çalışma basına kapalı gerçekleştirilecek.


Takımımızın kamp programı
Antalya'da 11 günlük kamp yapacak olan Fenerbahçemiz, bu kamp boyunca da Alanyaspor, Hannover ve Netfçi Bakü takımları ile toplam 3 hazırlık maçı oynayacak.


7-18 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek kamp süresince 3 hazırlık maçı oynayacak Fenerbahçemiz ilk hazırlık maçını 12 Ocak Pazar günü Alanyaspor ile Alanya Oba Stadı'nda oynayacak. Bu maç saat 20.00'de başlayacak. Fenerbahçe, 16 Ocak Perşembe günü, Antalya Mardan Stadı'nda, 2. hazırlık maçını, geçtiğimiz günlerde teknik direktörlüğe Tayfun Korkut'u getiren Almanya Bundesliga ekiplerinden Hannover ile oynayacak. Bu maç ise saat 20.00'de başlayacak.Takımımız, 18 Ocak Cumartesi günü kamptaki 3. hazırlık maçında, Azerbaycan ekibi Neftçi Bakü ile Antalya Mardan Stadı'nda, saat 20.00'de karşı karşıya gelecek.


Fenerbahçe kafilesi, Neftçi Bakü maçının ardından İstanbul'a dönerek, çalışmalarını Can Bartu Tesisleri'nde sürdürecek. Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'de 18. hafta maçını 27 Ocak Pazartesi günü saat 20.00'de, Torku Konyaspor ile Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynayacak.