Profesyonel Futbol Takimimizin Kamp Programi

22.06.2016

Profesyonel Futbol Takimimizin Kamp Programi

Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımımız, 2016 - 2017 sezonu hazırlıklarına başlıyor. Takımımız, 27 Haziran Pazartesi günü Fenerbahçe Spor Kulübü Can Bartu Tesisleri'nde bir araya gelecek ve ilk antrenmanını yapacak.


Çalışmalarını 6 gün boyunca İstanbul'da sürdürecek olan Fenerbahçe, 2 Temmuz Cumartesi gerçekleştireceği idmanın ardından kamp için Fenerbahçe Resort and Sports Topuk Yaylası Tesisleri'ne gidecek. 9 Temmuz'a kadar Düzce’de kamp yapacak olan Takımımız, burada 3 hazırlık maçı oynayacak.

 

Fenerbahçe, 3 Temmuz Pazar günü saat 17.00’de İran'ın Gostaresh Folad Tabriz, 6 Temmuz Çarşamba günü de aynı saatte Romanya'nın CSMS Iaşi ekipleri ile tesislerin sahasında karşılaşacak. Takımımız, 9 Temmuz Cumartesi günü saat 18.00’da Romanya'nın Voluntari takımı ile Düzce Stadı'nda karşılaştıktan sonra İstanbul'a dönecek.


1 günlük iznin ardından hazırlıklarına Fenerbahçe Spor Kulübü Can Bartu Tesisleri'nde devam edecek olan Fenerbahçe, 16 Temmuz Cumartesi günü Fransa'nın Lyon takımı ile Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde saat 21.45'te bir özel maç yapacak.

 

Fenerbahçemiz, 19 Temmuz Salı günü ise Prag şehrindeki Generali Arena'da Sparta Prag ile hazırlık karşılaşması oynayacak.

 

Fenerbahçe, yeni sezonun ilk resmi maçına  26 ya da 27 temmuz tarihlerinden birinde Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk sınavında çıkacak.