Quanitra Hollingsworth: "büyük Bir Kulüpteyim"

02.10.2013

Quanitra Hollingsworth: "büyük Bir Kulüpteyim"

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın yeni transferlerinden Quanitra Hollingsworth, FB TV’ye birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.

İlk olarak Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte oynayacak olmasının kendisini çok heyecanlandırdığını dile getiren Hollingsworth, “İlk defa bir Türk kulübünde ve Türkiye’de basketbol oynuyorum. Takımımızdaki birçok oyuncuyu yakından tanıyorum. Çok heyecanlıyım. Bir an önce başlamak istiyorum. Önemli ve büyük bir kulüpte olduğumun farkındayım” dedi.

Türkiye Ligi’nin kalitesine de değinen başarılı oyuncu, “Türkiye Ligi çok önemli bir lig. Burada her maçın ayrı bir önemi var. Ayrıca Ligde yer alan her takımda son derece kaliteli oyunculara sahip” diye konuştu.

Son olarak taraftarımızın Takım adına çok önemli bir güç olduğunu söyleyen Quanitra Hollingsworth, “Tıpkı Milli takımda olduğu gibi Fenerbahçe’nin de taraftarı çok iyi. Bütün maçlarımıza geleceklerini biliyorum. Sahadaki 6.adam bizim taraftarımız. Bizim için çok önemli bir destek diyebilirim” şeklinde konuştu.