Roberto Iniguez: "çok İyi Performans Sergiledik"

20.02.2013

Roberto Iniguez: "çok İyi Performans Sergiledik"

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın Antrenörü Roberto Iniguez, Euroleague Women Play-Off ilk maçında Uni Györ karşısında çok iyi performans sergileyerek, maçtan galip ayrıldıklarını söyledi.

Maçın ardından Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın Antrenörü Roberto Iniguez ile oyuncularımızdan İvana Matovic ve Angel McCoughtry, FB TV’ye açıklamalarda bulundu.

Ligde kaybettikleri maçın ardından böyle bir galibiyete ihtiyaçları olduklarını belirten Roberto Iniguez, "Bugün çok iyi bir performans sergiledik. Bugün ki gibi oynarsak rövanş maçını da kazanacağımızı düşünüyorum. Seriyi 2-0 bitirmek istiyoruz. Böylece Türkiye Ligi’ne daha fazla odaklanma şansı bulacağız" dedi.

İvana Matovic: "Galibiyete ihtiyacımız vardı"
 Oyuncumuz İvana Matovic de galibiyetin önemine dikkat çekerek, "Ligde aldığımız mağlubiyetten sonra böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı. 30 kusürlük bir farkla maçtan galip ayrıldık. Deplasmandaki maç zor olacak. Kesinlikle o maça da iyi odaklanmalıyız. Takım performansını sergilememiz gerekiyor" diye konuştu.

Angel McCoughtry: "Bugün oynadığımız gibi oynarsak kazanırız"
Performansını takım arkadaşlarının kendisine verdiği paslara bağlayan Angel McCoughtry, rövanş maçı içinde iddialı konuştu.

Ligde alınan mağlubiyetin takımı kendine getirdiğini dile getiren Angel McCoughtry, "Deplasmandaki maç zor olacak. Bugün oynadığımız gibi oynarsak kazanacağımızı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.