Roberto Iniguez De Heredia: "önemli Olan Kupayi Kazanmakti"

17.10.2012

Roberto Iniguez De Heredia: "önemli Olan Kupayi Kazanmakti"

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın Başantrenörü Roberto Iniguez De Heredia, Galatasaray ile oynadığımız  karşılaşmanda, önemli olan sadece Galatasaray’ı yenmenin değil, kupayı kazanmak olduğunu belirterek, "Takım gibi oynadık. Benim için bu önemliydi. Buna seviniyorum. Benim için şu an bu maç bitti, sonraki maç daha önemli’’ dedi.

Maçın ardından düzenlediği basın toplantısında konuşan Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın Başantrenörü Roberto Iniguez De Heredia, "Rakibimiz Galatasaray maça çok iyi başladı ve baskılı oynadı. 20. dakikadan sonra oyunu kontrol altına aldık ve galibiyete ulaştık" dedi.

İyi savunmanın aynı zamanda iyi hücumu da yanında getirdiğini ifade eden Heredia, ’’Takım gibi oynadık. Benim için bu önemliydi. Buna seviniyorum. Benim için şu an bu maç bitti, sonraki maç daha önemli’’ diye konuştu.

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın Başantrenörü Roberto Iniguez De Heredia,, karşılaşmanın kolay geçmediğini dile getirerek, ’’Zor olacağını tahmin ediyordum, zor oldu. Başarılı olmanız için rakibinize saygı duymanız gerekli. Biz de onu yaptık. Sadece Galatasaray’ı yenmek değil, bizim için kupa önemliydi. Takımım yüreğiyle oynadı. Bunun için sevinçliyim.’’