Roberto Iniguez: "kazandiğimiz İçin Mutluyuz"

04.01.2013

Roberto Iniguez: "kazandiğimiz İçin Mutluyuz"

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın antrenörü Roberto Iniguez, zor bir maç olmasına rağmen, sahadan galip ayrılmayı bildiklerini dile getirdi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Iniguez, "Zor bir maç olacağını biliyorduk. Son oynadığımız Galatasaray maçının ardından, bu Turnuvanın da rahat olacağını düşünenler oldu ama ben tam aksini düşündüm. Bu bir turnuva yarın ve yarından sonraki maçlar için de daha çok çalışmalıyız. İstanbul Üniversitesi’ni de tebrik ederim. İyi oynadılar" şeklinde konuştu.

Saha içindeki top kayıplarına rağmen, kazanmalarının memnun edici olduğunu söyleyen Roberto Iniguez, "Aslında eksik olan yönümüz hücum edemememiz ve basit top kayıpları yapmamız. Ancak yine de sahadan galip ayrılan taraf olmak beni memnun etti" açıklamasında bulundu.

İstanbul Üniversitesi karşısında sadece 7 oyuncuyla mücadele etmemize ilişkin soruya ise, "Daha çok oyuncu değişikliği  yapmamız gerekirdi. Ancak bugün kazanmak için oynadık ve kazanmak için bunu yapmamız gerekirdi. Biz de bunu yaptık" cevabını verdi.