Roberto Iniguez: "kazanmak İçin Oynadik"

26.12.2012

Roberto Iniguez: "kazanmak İçin Oynadik"

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın antrenörü Roberto Iniguez, takım olarak Galatasaray karşılaşmasına çok iyi hazırlandıklarını belirtti.

Müsabakanın ardından FB TV’ye konuşan Roberto Iniguez, "Takım olarak bu maça iyi hazırlandık ve kazanmaya konsantre olduk.  Maçın başından sonuna kadar iyi oynadığımızı düşünüyorum. Antrenmanlarda özellikle ribauntlara çalıştık. Ben  ribaunt ve savunma anlayışımız ile galip geldiğimizi düşünüyorum.  Rakibimiz özellikle içeriden sayılar buldu. Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda da hızlı oynamış ancak maçı yayamamıştık. Bu maçta iyi bir performans gösterdik. Top kayıplarımız oldu ama skorla telafi ettik" açıklamasında bulundu.

Birsel Vardarlı: " Bizim için kazanmak önemliydi"

Bayan Basketbol Takımımızın kaptanı Birsel Vardarlı, "Öncelikle kazandığımız için mutluyuz. Play-off dönemi için avantaj yakaladık.  Maçın başından sonuna kadar üstün oynayan taraftık. Buradaki ilk derbimiz ve kazandığımız için mutluyuz. Kazanmak önemliydi. Taraftarın deteğine gelince de, harikaydı. Maçın başından sonuna kadar bize destek oldular" şeklinde konuştu.